GEFCO, svetový líder v oblasti komplexných riešení dodávateľských reťazcov nadviazal spoluprácu so spoločnosťou ArtiShock v rámci vývoja novej, inovatívnej aplikácie pre rozšírenú realitu (AR).
IT | 25. 10. 2019
Naši kolegovia zo spoločnosti IBCS Poland, ktorí sú tak ako aj my členom IBCS Group úspešne realizovali dodávku 2000 kusov terminálov MC9596 pre významnú logistickú spoločnosť DB Schenker Logistics vrátane kompletných implementačných prác spojených s týmto projektom.
IT | 30. 06. 2016
IBCS Group Konferencia 2016
IT | 29. 06. 2016
Dovoľujeme si oficiálne oznámiť našu spoluprácu so spoločnosťou SEWIO NETWORKS s. r. o. Uzatvorením spolupráce sme sa stali implementačným partnerom pre Slovenskú republiku.
IT | 22. 06. 2016
Oslabená ekonomika v Európe, utečenecká kríza, pesimistickí zasielatelia – konjunktúrna klíma sa na konci roku značne ochladila, čo sa prejavilo i na dopravnom barometri od TimoCom. Pomer nákladov a voľných vozidiel v 4. štvrťroku 46:54 zaostal ďaleko za očakávaním. Začiatok posledného štvrťroku bol pritom veľmi pozitívny.
IT | 01. 02. 2016
V 3. štvrťroku 2015 vykazuje dopravný barometer TimoCom učebnicový pomer prepráv a voľných vozidiel. 50,2 % prepráv k 49,8 % dostupných prepravných kapacít na európskom dopravnom trhu takmer presne zodpovedá teoretickému optimálnemu stavu. Medzi jednotlivými mesiacmi však došlo k značným výkyvom a hneď samotný začiatok štvrťroku priniesol prekvapenie.
IT | 26. 10. 2015
V 2. štvrťroku zamieril dopravný barometer TimoCom do výšok, do ktorých sa už dlho nedostal. Pomer prepráv a voľných vozidiel 54:46 je jednoznačným potvrdením čísel zo sľubného začiatku roka. Tento priaznivý vývoj má viacero príčin.Základy pre druhý štvrťrok plný ponúk prepráv boli položené už v apríli. V jeho priebehu vzrástol podiel prepráv na európskom dopravnom trhu v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom o takmer 13 percentných bodov na 53 %. Tento nárast bol očakávaný - kvôli veľkonočným sviatkom v mnohých krajinách Európy a s nimi spojeným skrátením pracovných týždňov. Zaujímavá je však výška tohto nárastu, rovnako ako vývoj dopravného barometra TimoCom v nasledujúcom období.
IT | 13. 08. 2015
Aj v tomto roku TimoCom oslňuje svojou stabilitou. Už siedmykrát po sebe získalo v kategórii „Burza nákladov“ ocenenie „Beste Marke“ (Najlepšia značka). Rozhodlo o tom 8.430 čitateľov časopisov lastauto omnibus, trans aktuell a FERNFAHRER. Najväčšia dopravná platforma v Európe sa tak na stupňoch víťazov opäť zišla s takými významnými hráčmi vo svojich kategóriách, ako sú Mercedes-Benz a Schmitz Cargobull.
IT | 03. 07. 2015
Vďaka službe Vzdialená diagnostika môže servis skontrolovať stav vozidla skôr, než sa dostane do rúk skúsených mechanikov. A čo viac, keď zostane vozidlo kvôli poruche stáť na ceste, posádka zásahového vozidla Scania Assistance presne vie, aký problém ide riešiť.
IT | 21. 04. 2015
Hlavnými prioritami firmy TimoCom sú už osemnásť rokov kvalita a kvantita. Dokladá to napokon technický i podnikateľský vzostup tohto poskytovateľa IT služieb – softvérová firma s najväčšou európskou dopravnou platformou a súvisiacimi produktmi a službami sa v priebehu niekoľkých posledných rokov etablovala ako líder európskeho trhu.
IT | 16. 04. 2015
Prevádzkovateľ európskeho lídra medzi burzami nákladov má i naďalej pevnú zem pod nohami a obzerá sa za úspešným rokom 2014. Za vynikajúce obraty vďačí TimoCom Soft- und Hardware GmbH v prvom rade rastúcemu počtu zákazníkov, ktorí pozitívne hodnotia nielen veľkú ponuku nákladov a voľných vozidiel. V minulom roku sa táto IT firma radovala aj z mobilného prístupu, ktorý bol uvedený do prevádzky, zvyšujúceho sa počtu poskytovateľov telematiky a stabilnej ponuky dlhodobých výberových konaní. Do roku 2015 hľadí výrobca softvéru s optimizmom. Každému účastníkovi prepravného reťazca chce tiež v tomto roku ponúkať kvalitné produkty presne podľa jeho predstáv.
IT | 12. 03. 2015

   Ďalšie články >>