Vianoce bez stresov aj vďaka spoľahlivej preprave zásielok

Myšlienka na to, či stihne starostlivo vybraný darček doraziť pred Vianocami včas na konkrétnu adresu, býva nočnou morou väčšiny ľudí. Logistická spoločnosť Zásielkovňa sa na tohtoročnú sezónu pripravuje v priestoroch nového depa, vďaka ktorému dokáže svojim klientom zaručiť spoľahlivé spracovanie a doručenie všetkých zásielok aj pred sviatkami. 


Symbolickú pásku nového depa v Bratislave prestrihla zakladateľka spoločnosti, Simona Kijonková a Alexander Jančo, CEO Zásielkovňa. Slávnostná udalosť bola vyvrcholením celoslovenskej “Tour de depo”, počas ktorej navštívila všetky depá Zásielkovne – v Poprade, Žiline, Sliači a Trenčíne. „Nesmierne sa teším, keď vidím, ako všetci kolegovia na Slovensku dávajú do svojej práce srdce. Prejavuje sa to na spokojných zákazníkoch a aj na medziročnom raste o viac ako 120%.” Hovorí Simona Kijonková, ktorá opísala svoj každoročný zvyk, kedy osobne kontroluje všetky depá. “Takto pred deviatimi rokmi som stála tehotná v Petržalke pred miniatúrnou kanceláriou a rozhodovala som sa, či ju prenajmem. Tých 15m štvorcových slúžilo ako depo, výdajné miesto a kancelária v jednom,” spomína na začiatky úspešná podnikateľka. “Za tých 9 rokov sme narástli na medzinárodnú firmu, ktorá má zastúpenie v 6 krajinách a spolu má viac ako tisíc zamestnancov.“

Depo je vybavené najmodernejšími technológiami. Spolu s unikátnym systémom spracovania zásielok a spoľahlivým pracovným tímom predstavuje záruku rýchleho a bezchybného doručovania.

 „Je pre nás dôležité udržať plynulú prepravu zásielok a neohroziť ich doručenie. Preto rozširujeme našu kapacitu logistiky. Podľa našich predpokladov má táto sezóna opäť pokoriť naše rekordy. Práve depo Bratislava je pre nás kľúčové, keďže z hľadiska logistiky je najväčšie na Slovensku. Je to najmä vďaka skvelej spolupráci s našimi partnermi a spokojnými zákazníkmi,“ dopĺňa Alexander Jančo, výkonný riaditeľ Zásielkovne. Nové depo vytvára predpoklad navýšenia prepravených zásielok o niekoľko tisíc dennej prepravy zásielok.

Bezplatná mobilná aplikácia na posielanie zásielok medzi fyzickými osobami – vianočný darček Zásielkovne pre svojich klientov.

Zásielkovňa, jedna z entít skupiny Packeta, pripravila pre súčasných aj nových klientov vianočný darček – novú službu doručovania „Medzi Nami“. Multiplatformová mobilná aplikácia, ktorá je dostupná úplne zadarmo, vytvára možnosti odoslať zásielku súkromnými osobami a firmami s doručením už nasledujúci pracovný deň. Pretože posielanie i preberanie zásielok má byť jednoduché, rýchle a pohodlné.

 
Logistika | 09. 12. 2019