Obnova ulice v Trenčíne po rekonštrukcii vodovodu obmedzí dopravu

Na Inoveckej ulici v Trenčíne finišujú po rekonštrukcii vodovodu práce na oprave cestnej komunikácie. V pondelok a v utorok (20. 9.) budú ulicu frézovať a asfaltovať ryhy. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

 
"Trenčianske vodárne a kanalizácie ukončili rekonštrukciu verejného vodovodu aj na zvyšku Inoveckej ulice. Práve úseku od križovatky s Bezručovou ulicou po križovatku s ulicou Osloboditeľov (pred kruhovým objazdom) sa dotknú finálne práce a s nimi spojené dopravné obmedzenia," uviedla hovorkyňa.

V pondelok a utorok budú túto časť Inoveckej ulice frézovať a asfaltovať ryhy. Ulica bude v tom čase prejazdná v jednom jazdnom pruhu. V ďalších dňoch prejdú autá ulicou v oboch smeroch.

"Situácia sa zmení v sobotu 24. septembra, keď bude pre asfaltovanie úplne uzavretá časť ulice od križovatky Bezručova – Inovecká po križovatku Osloboditeľov – Inovecká. Prosíme vodičov, aby sa v tento deň spomínanému úseku Inoveckej ulice vyhli a použili inú prístupovú komunikáciu," upozornila Ságová.

Doprava | 20. 09. 2022
Zdroj: TASR