Marketing Live Conference 2013 – Online marketing a sociálne siete

24. 04. 2013 sa v Bratislave uskutoční stretnutie odborníkov a špecialistov z oblasti marketingu a PR.

Hlavné témy konferencie sa budú týkať zlepšenia online komunikácie so zákazníkmi, nových prístupov v rámci marketingovej stratégie a kľúčových trendov v sociálnych médiách.

Milan Formánek, Digital Manager Red Bull, prezradí ako vytvoriť zaujímavý brandovaný obsah a ako  s ním pracovať. Cenné informácie o tom ako možno zarobiť cez mobilnú aplikáciu, aké sú obmedzenia a príležitosti, aký marketing funguje a naopak, aký nie? vám poskytne Mgr. Marek Kopča, Direct sales director, Union poisťovňa a.s.

Na otázku- „Dokedy budú ľudia ochotní kupovať zľavy?“ odpovie vo svojej prednáške Matúš Klčo, Online marketing manager zo ZlavaDna.sk. Úspešný projekt www.kucharky.sk predstaví Peter Červinka, Head of Commerce Department, Ringier Axel Springer Slovakia a.s.

Panelová diskusia bude na aktuálnu tému „Blogy, diskusné fóra, sociálne médiá, žurnalistická etika – moderovanie či cenzúra?“

Viac informácií o programe, prednášajúcich a možnostiach registrácie nájdete na www.informslovakia.skMarketing Live Conference 2013 – Online marketing a sociálne siete


24. 04. 2013 sa uskutoční stretnutie odborníkov z oblasti marketingu a PR.


Nové prístupy v marketingu, rozhodujúce trendy v zľavovom nakupovaní, stratégie pre základné platformy sociálnych sietí, blogy, sociálne médiá, žurnalistická etika – moderovanie či cenzúra, to sú hlavné témy konferencie Marketing Live (24. 04. 2013, Bratislava). Konferencie sa už tradične zúčastnia marketingoví a kreatívni riaditelia, brand manažéri, špecialisti marketingu, media planneri, media buyeri, event a PR manažéri.

Pozývame i vás zúčastniť sa tejto konferencie. Cena registračného poplatku je 195,- Eur bez DPH (234,- Eur vrátane 20% DPH).

Viac informácií o programe, prednášajúcich a možnostiach registrácie nájdete na www.marketinglive2013.

RNDr. Jana Mujkošová, Conference Manager Junior, In Form Slovakia, s.r.o.

Zaujímavé akcie | 20. 03. 2013
Další podobné články