LOGISTIC CONFERENCE 2015

Novinky a trendy v logistike, pohľad na manažment logistiky vo výrobe, riadenie skladov, ale i jednotlivé špecifiká výberových konaní v tomto segmente budú nosnými témami 9. ročníka odbornej konferencie „Logistic Conference 2015“.

Minulý ročník Logistic Conference 2014 bol vypredaný už niekoľko dní pred začiatkom konferencie, preto organizátori odporúčajú registrovať sa čím skôr, aby odborníci z oblasti logistiky nezmeškali jedinečnú príležitosťou ako získať najnovšie informácie a možnosť stretnúť sa s kolegami z oblasti.
 
Program konferencie ponúkne  inšpiratívne odborné prednášky na aktuálne témy a 3 panelové diskusie zamerané na manažment logistiky vo výrobných spoločnostiach, Warehouse Management a Supply Chain Management. K téme „Výrobná logistika – fyzický tok vstupov a ich transformácie vo výrobnom procese“ sa vyjadrí František Jantoška / General manager, SCHUNK Intec /, Viaceslav Moskovic / Logistic Manager, Faurecia Slovakia / a ďalší diskutujúci. Pozvanie prednášať prijal aj Peter Ištoňa z GETRAG FORD Transmissions na tému „Dohľadanie konkrétneho produktu v rámci skladu – Transmission Tracking“. Ak chcete vedieť ako vytendrovať to, čo chcete a získať viac informácií o špecifikách výberových konaní v doprave a logistike, rozhodne si nenechajte ujsť prednášku Martina Hrnčiara z DB Schenker.
 
Na konferencii odznejú aj zaujímavé case studies od spoločnosti TESCO STORES, ktorú odprezentuje Andrea Allarová a viac o Bongrain a impletácii projektu prezradí Marek Fořt zo spoločnosti Hopi SK.
 
Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach elektronickej registrácie si môžete pozrieť na www.logistic2015.eu. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie. 
 
 
 
Zaujímavé akcie | 17. 02. 2015
Zdroj: Jana Mujkošová, In Form Slovakia s.r.o.
Další podobné články