Fórum praktickej logistiky v septembri v Žiline

16 – 17. septembra Vás pozývame do Žiliny na inšpiratívne stretnutie s profesionálmi v oblasti logistiky. Každý rok pribudne niekoľko noviniek a konceptov, či už v  skladovej, internej alebo distribučnej logistike. Majú jedno spoločné: „lepšie, flexibilnejšie, presnejšie a rýchlejšie zabezpečiť logistické procesy.“ Fórum praktickej logistiky je miestom, na ktorom budú odborníci a manažéri z firiem diskutovať o riešeniach, novinkách a spoločne s nami zdieľať svoje know-how. 
 
S nárastom produkcie výrobných firiem sa kopia problémy logistiky. V každej spoločnosti sa nájde bod, ktorý v tomto procese zlyháva a jeho riešenie si vyžaduje systémovú zmenu. Málo efektívne riešenia sú často podobné – prijmime nových ľudí, nakúpme viac vozíkov, namiesto toho, aby sme sa snažili predchádzať možným chybám. 
 
O svoje skúsenosti sa podelia osobnosti z výrobných i nevýrobných spoločností, ako napríklad Miele technika s.r.o., Tescoma, Anasoft, Nedcon Sales s.r.o., INNOV8 s.r.o., Jaspol s.r.o. a mnoho ďalších. Aj tieto firmy sa museli popasovať s rôznymi logistickými problémami, ale túto výzvu prijali a priniesli do logistických procesov zlepšenia. Ako? Poďte sa inšpirovať na Fórum praktickej logistiky!
Tešíme sa na aj na Vás.
 
Viac informácií o programe nájdete priamo na stránkach konferencie www. forumlogistiky.sk, alebo na stránke organizátora www.ipaslovakia.sk.
 
Zaujímavé akcie | 05. 08. 2015
Další podobné články