Rozhovory

Téma mesiaca január: Denis Renard, generálny riaditeľ GEFCO Slovakia s.r.o. hodnotí rok 2014

Tak ako každý rok je január známkou hodnotenia a porovnávania výsledkov hospodárenia počas uplynulého roka. Logistický portál Eulog sa v rámci témy mesiaca rozhodol január zamerať na rozhovory s významnými firmami z odboru.

Logistika | 05. 02. 2015

Téma mesiaca: Roman Stoličný z Dachser Slovakia a.s. hodnotí rok 2014

Tak ako každý rok je január známkou hodnotenia a porovnávania výsledkov hospodárenia počas uplynulého roka. Logistický portál Eulog sa v rámci témy mesiaca rozhodol január zamerať na rozhovory s významnými firmami z odboru.

Logistika | 30. 01. 2015

Téma mesiaca: Markus Jelleschitz z Gebrüder Weiss Slovensko hodnotí rok 2014

Tak ako každý rok je január známkou hodnotenia a porovnávania výsledkov hospodárenia počas uplynulého roka. Logistický portál Eulog sa v rámci témy mesiaca rozhodol január zamerať na rozhovory s významnými firmami z odboru.

Logistika | 29. 01. 2015

Eulog prináša rozhovor s generálnym riaditeľom GEFCO Slovakia

V rámci série rozhovorov Eulog prináša ďalšie zaujímavé odpovede, tentokrát od generálneho riaditeľa spoločnosti GEFCO Slovakia, ktorým je Denis Renard. Predovšetkým nás zaujímal pohľad na rok 2013 a pripravované novinky na rok 2014.

Logistika | 06. 03. 2014

Téma mesiaca január: Rozhovor s pánom Markusom Jelleschitz, generálny riaditeľ GEBRÜDER WEISS Slovensko

Eulog si pre vás pripravil sériu rozhovorov s poprednými osobnosťami logistických firiem. Na naše otázky odpovedal pán Markus Jelleschitz, generálny riaditeľ GEBRÜDER WEISS Slovensko. Predovšetkým nás zaujímal pohľad na rok 2013 a pripravované novinky na rok 2014.

Logistika | 22. 01. 2014

Rozhovor s pánom Janom Pachmanom, jednateľom spoločnosti Toyota Material Handling CZ

Eulog.cz sa zúčastnil dlho očakávanej akcie Toyota Demo Days, ktorá sa tentokrát zamerala na tému "Dotyk budúcnosti" a v rámci dvoch dní stihla príjemne prekvapiť svojich účastníkov.

Logistika | 22. 10. 2013

Eulog prináša rozhovor s organizátormi konferencie Eulog

Určite ste už zaregistrovali informáciu o blížiacom sa druhom ročníku konferencie Eulog, ktorá sa uskutoční v dňoch od 9. – 10. Októbra v Brne na výstavisku. Keďže prvý ročník je už za nami, a to úspešne, preto sme sa rozhodli, že vám priblížime aj celkovú organizáciu konferencie a jej priebeh, ktorý vôbec nie je jednoduchý a nezaobíde sa bez problémov. Položili sme niekoľko otázok Ivanovi Machovi a Eve Blechovej, ktorí predstavujú základný kameň celej konferencie Eulog.

Logistika | 18. 09. 2013

Stretnutie Bernharda Simona a Dr. Walthera von Plettenberga

Áno Európe: Bernhard Simon hovoril s konateľom Nemeckej obchodnej komory pre Španielsko, Dr. Waltherom von Plettenberg o podnikateľských perspektívach na Pyrenejskom polostrove.

Logistika | 29. 05. 2013

Eulog.sk pre Vás pripravil interview s Martinom Polákom zo spoločnosti ProLogis

Eulog sa rozhodol Vám poskytnúť detailnejší pohľad o Prologis Parku Bratislava v rozhovore s Martinom Polákom, Viceprezident a market officer pre SR a ČR.

Logistické parky a neh. | 28. 06. 2012

Interview s Jakubom Pelikánom zo spoločnosti Goodman

Dnes sme pre vás pripravili zaujímavý rozhovor so spoločnosťou Goodman. Ak neviete, čím sa presne zaoberajú, čo je u nich nového, kde sa s nimi môžete stretnúť, tak ste narazili na ten správny článok. Na naše otázky odpovedá riaditeľ spoločnosti, pán Jakub Pelikán.

Nehnuteľnosti | 26. 04. 2012

Interview s Martinom Kočom z GO! Express & Logistics

Eulog sa vám rozhodol priniesť pohľad na vlaňajší a budúci rok s významnými firmami. Dnes si môžete prečítať rozhovor s pánom Martinom Kočom, konateľom spoločnosti GO! Express & Logistics.

Logistika | 02. 03. 2012

Interview s Ing. Petrom Jalůvkom, konateľom spoločnosti Dynamic Future

Eulog sa rozhodol ukázať vám pohľad na vlaňajší a budúci rok s významnými firmami. Dnes si môžete prečítať rozhovor s pánom Ing. Petrom Jalůvkom, konateľom spoločnosti Dynamic Future.

Logistika | 23. 02. 2012

Interview s Martinom Polákom zo spoločnosti ProLogis

Eulog sa rozhodol ukázať vám pohľad na vlaňajší a terajší rok s významnými firmami. Dnes si môžete prečítať rozhovor s pánom Martinom Polákom, riaditeľom ProLogis pre Českú republiku a Slovensko.

Nehnuteľnosti | 16. 02. 2012

V bezpečných rukách

V reakcii na včerajšie zverejnenú tlačovú správu o udeľení certifikátu ISO 27001 spoločnosti Dachser prinášame interview s IT bezpečnostným technikom Christianom von Rützenom, ktorý zodpovie na otázky týkajúce sa ich informačných technológií a udelenia tohto certifikátu.

IT | 09. 02. 2012

Rozhovor s Pavlom Opatovským z Linde Material Handling SR

V štvrtej časti série rozhovorov nám na otázky odpovedal Ing. Pavol Opatovský, generálny riaditeľ Linde Material Handling. V stručnom rozhovore sa dočítate akým smerom sa uberá Linde na Slovensku, aké novinky prinesie a kde sa s touto spoločnosťou budete môcť stretnúť osobne.

Skladovanie | 27. 01. 2012

Interview s Tomášom Holomouckým zo spoločnosti DB Schenker

V sérii rozhovor pokračujeme aj tento týždeň. Ponúkame vám interview našich českých kolegov so zástupcom spoločnosti DB Schenker Tomášom Holomouckým.

Expresná logistika | 26. 01. 2012

Interview s Andreou Bačíkovou zo spoločnosti DPD

Spravodajský portál Eulog.sk prináša v novom roku sériu rozhovorov so zástupcami firiem pôsobiacich na našom trhu v oblasti dopravy, logistiky, špedície a skladovania. V druhom pokračovaní sme sa rozprávali s Andreou Bačíkovou zo spoločnosti DPD.

Expresná logistika | 13. 01. 2012

Interview s Romanom Stoličným zo spoločnosti DACHSER

Spravodajský portál Eulog.sk prináša svojím čitateľom sériu rozhovor so zástupcami firiem pôsobiacich na našom trhu. V prvom interview vám predstaví Roman Stoličný zo spoločnosti DACHSER plány do budúcnosti, to ako sa vysporiadavajú s všade skloňovanou krízou a čo im prinesie rok 2012.

Logistika | 12. 01. 2012

Pneumatiky - bezpečnosť - čisté vozíky

Pred najnáročnejším obdobím roku sme sa opýtali v Linde Material Handling, aké novinky tento rok prichystali pre svojich zákazníkov. Odpovedal Bc. David Čepek, riaditeľ servisu.

Logistika | 21. 09. 2011

Eulog.sk zahajuje skúšobnú prevádzku

Dnešným dňom zahajujeme skúšobnú prevádzku našeho nového portálu venovaného logistike a pridruženým oborom. Neváhajte nás kontaktovat so svojimi príspevkami na emaily redakcia@eulog.sk.

Eulog.sk | 10. 05. 2011