MAGNUM OPTIMUM 1208, od spoločnosti Schoeller Allibert, je to pravé riešenie

Skladování | 11. 06. 2019

Hľadáte kvalitné riešenie na prepravu všetkých druhov priemyselných výrobkov? Hľadáte ideálny plastový obal pre logistiku vašich výrobkov či kvalitný produkt, ktorý spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu?

 
Už nemusíte bezcieľne tápať a hľadať to pravé. Spoločnosť Schoeller Allibert sa zameriava na výrobu skladových kontajnerov už viac ako 50 rokov a rada vám pomôže pri výbere komplexného riešenia s garantovanou návratnosťou vašich investícií. Aké sú teda možnosti?

Najpredávanejším radom skladacích boxov, nielen na českom trhu, je rad Magnum Optimum. Obľúbený rozmer 1200 x 1000 mm sa stal celosvetovo najvyhľadávanejším obalom pre automobilový priemysel. V snahe o neustále vylepšovanie kvality výrobkov nadväzuje spoločnosť na potreby trhu a prichádza s novou generáciou plastových kontajnerov, ktorých hlavnou výhodou je vysoká nosnosť, bezpečnosť pri manipulácii, jednoduchá údržba a predovšetkým zabezpečenie maximálnej úspory nákladov a návratnosti investícií. 

Novinka na trhu, ktorá nemá konkurenciu

Úplne nový kontajner, Magnum Optimum 1208, s optimalizovaným pôdorysom 1200 x 800 mm, je ideálnym pomocníkom pre bezpečný transport priemyselných výrobkov a presne zapadá do skupiny moderných kontajnerov s vysokou životnosťou, ktoré sú recyklovateľné v súlade s udržateľným rozvojom. Ide o moderné, plastové kontajnery, ktoré nachádzajú uplatnenie v širokom spektre odvetví. 

Kľúčové vlastnosti nového kontajnera:
  • Nosnosť až 750 kg, nosnosť pri stohovaní až 3200 kg
  • Jednoduchá manipulácia- ručná aj automatizovaná
  • Opraviteľný, s možnosťou výmeny akéhokoľvek dielu, napr. pri poškodení
  • 100% recyklovateľný v súlade s dlhodobo udržateľným rozvojom
  • Jednoduchá údržba

Výhodou je špeciálne prispôsobenie pre ručnú a automatickú manipuláciu či opatrenie bezpečnostnými úchytmi pre zaistenie popruhov pri transportu. Patrí medzi najvariabilnejšie kontajnery. Výška a vnútorný objem kontajnera sú modifikovateľné pomocou systému Optiframe.

Vďaka dvojitým stenám sa zvyšuje kompatibilita s robotizovanými systémami. Ďalšou výhodou sú veľké samo-uzamykacie dvierka na prednej a bočnej strane, ktoré umožňujú jednoduchý prístup k uloženému nákladu. Veľmi praktické sú aj protišmykové podložky, ktoré urýchľujú a zabezpečujú bezpečnú manipuláciu s kontajnermi. 

Sledovanie logistických procesov a kontrola kvality

Magnum Optimum 1208 ponúka veľa možností aj v oblasti identifikácie. Každý kontajner disponuje zapusteným priestorom určeným na etikety s čiarovými kódmi a taktiež na umiestnenie loga. Tento priestor je k dispozícii na všetkých stenách prepravky. Naviac je možné kontejnery označiť loT, RFID a Beacon technológiami pre maximálnu kontrolu a bezpečnosť pri transporte a skladovaní. 

Stále váhate, ktoré plastové kontajnery sú pre vás tie pravé? Ak áno, kontaktujte spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá vám pripraví ponuku priamo na mieru. Všetky informácie nájdete na webovej stránke www.schoellerallibert.sk.