Nový administratívno-logistický komplex spoločnosti TZMO Slovakia

Nemovitosti | 16. 04. 2019

Medzinárodná kapitálová skupina TZMO Group otvorila na Slovensku nový administratívno-logistický komplex v Senci. O symbolické prestrihnutie pásky a slávnostné otvorenie nových priestorov sa postaral mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Poľskej republiky v Slovenskej republike Krzysztof Strzałka, predseda predstavenstva TZMO Jarosław Józefowicz a ďalší členovia top manažmentu spoločnosti.

 
Nová administratívna budova a sklad sa nachádzajú v logistickom parku v Senci s výhodnou strategickou polohou a rýchlym napojením na diaľničnú sieť. TZMO Slovakia zainvestovala do výstavby svojho nového sídla 3,5 mil. eur.

Komplex sa rozkladá na ploche takmer 8 500 m2. Na obsluhu zákazníkov sa bude využívať 2.100 paletových miest. Nová logistická hala spĺňa prísne bezpečnostné a technologické požiadavky. Vďaka použitým moderným materiálom a inovatívnym technológiám získala budova energetický certifikát triedy A1.

Z novej haly budú zdravotnícke a hygienické výrobky rozvážané nielen na slovenský, ale aj rakúsky trh, kde spoločnosť pôsobí od roku 2015, pod názvom TZMO Austria GmbH. Priamo v Rakúsku má spoločnosť iba administratívne priestory vo Viedni, nové logistické centrum na Slovensku budú preto využívať na zásobovanie svojich zákazníkov obe krajiny.

„Teším sa, že vďaka novej investícii dnes môžeme zabezpečiť lepšie logistické služby pre všetkých našich obchodných partnerov, s ktorými spolupracujeme,“ hovorí Dariusz Stefański, konateľ TZMO Slovakia a TZMO Austria GmbH.

Administratívna časť komplexu s úžitkovou plochou 800 m2 poskytuje moderné pracovné priestory nielen pre 25 zamestnancov spoločnosti TZMO Slovakia, ale zároveň slúži aj ako školiace centrum pre TZMO Austria. 
Zdroj: TASR