Marketing a PR v CTP vedie Július Hájek

Ostatní | 13. 09. 2017

Novým marketingovým riaditeľom v spoločnosti CTP je Július Hájek (34). Vo svojej novej funkcii je zodpovedný za vedenie marketingovej komunikácie a PR v Slovenskej republike a vo všetkých krajinách, kde CTP pôsobí v rámci regiónu CEE.

Július Hájek do CTP prichádza z regionálnych manažérskych pozícií v spoločnostiach Microsoft, Renault a Molson Coors Europe. „Mám radosť, že sa môžem stať súčasťou CTP, spoločnosti, ktorá je popredným hráčom na európskom trhu priemyselných developerov. Mal som možnosť pracovať s klientmi, ktorí využívali riešenia na mieru, poskytované spoločnosťou CTP. Vďaka týmto skúsenostiam viem, že CTP je ozajstným lídrom vo svojom odbore. V rámci svojho predchádzajúceho pôsobenia som navštívil rad industriálnych parkov, v ktorých mali svoje skladové priestory významné logistické firmy, a vďaka tomu vidím predovšetkým v oblasti logistiky veľký potenciál spoločností využívajúcich e-comerce a online predaj, ktorý je stále obľúbenejší. Neustále tiež pribúdajú značky a spoločnosti, ktoré začínajú s online predajom, hľadajú voľné sklady na vhodnom mieste na prenájom, práve preto, že dobrá logistika je kľúčovým prvkom úspechu,“ hovorí Július Hájek.

 

Spoločnosť CTP prevádzkuje vlastnú sieť priemyselných zón a kancelárií vo viac ako 80 strategických lokáciách v 7 krajinách strednej a východnej Európy. „Teší ma, že naďalej posilňujeme náš tím a sme tak pripravení pomôcť našim klientom k rastu. Viem, s akými výzvami sa naši klienti stretávajú, a myslím si, že sme ten správny a silný partner, ktorý im poskytne maximálnu možnú podporu v akejkoľvek situácii. Zakladáme si na poskytovaní flexibilného riešenia na mieru a realizujeme vízie našich klientov v čo najkratšej možnej dobe,“ dodáva Remon Vos, generálny riaditeľ CTP. Spoločnosť CTP je zodpovedná firma, ktorá poskytuje podporu nielen svojim klientom, ale tiež komunitám a okoliu, v ktorých pôsobí. Na dlhodobej báze spolupracuje napríklad s nadáciou Terezy Maxovej, podporuje športové aktivity a pravidelne sa zúčastňuje aj odborných konferencií.